Üretim

CAM KAVANOZLAR

Ürünlerinizin sağlığı ve şık bir görüntü sağlamak istiyorsanız, cam kavanozlarımıza mutlaka inceleyin, istenilen tarz ve farklı ebatlarda cam kavanozlar bulunmaktadır.

MUSLUKLU CAM KAVANOZLAR

Özellikle akışkan ürünlerin sunumunda pekmez, tahin, şerbet, meyve suyu vb. ürünlerde kullanabileceğiniz farklı ebat ve büyüklüklerde bulunabilen musluklu cam kavanozlar.

AHŞAP ZEYTİN VE BAKLİYAT BİDONLARI

Teşhirinizin görüntüsü ne kadar güzelse satışınız da o oranda artar yada azalır, açık bakliyat ve şarküteri ürünlerinizi doğal, sağlığa zararsız kimyasal içermeyen istenilen ölçü ve yükseklikte üretilebilen ahşap zeytin ve bakliyat bidonları ile daha şık hale getirebilir, satışınızı arttırabilirsiniz.

AHŞAP KOVALAR

Dilerseniz firmanıza özel görselle birlikte, yada size sunacağımız geleneksel motiflerle kaplı ahşap kovalarımızla ürünleriniz daha şık duracak ve temiz bir ortamda satışa sunulacaktır. Ahşap kovalarımız istenilen ebatlarda üretilebilmekte olup, kapaklı yada kapaksız kullanılabilmektedir.

HASIR SEPETLER

Tamamen el işçiliği ile %100 doğal ürünlerden örülen hasır sepetlerimiz, teşhirlerinizde extra bir fark yaratacaktır. Dolap, kutu, sepet, raf gibi çeşitlerimizde hasır ürünlerimiz bulunmaktadır.

ÜRÜN VE FİYAT ETİKETLERİ

Ürünlerinizi doğru bir teşhirle sunmak adına olmazsa olmazlardan biri de fiyat etiketleridir, müşteriyi doğru yönlendirmek, satışı hızlandırmak adına doğru yerlerde doğru fiyatlandırma için birbirinden farklı fiyat ve ürün etiketlerimiz bulunmaktadır.

PLEKSİ BAHARATLIK VE LOKUM KUTULARI

En özel reyonların olmazsa olması pleksi baharatlık ve lokum kutuları ile hem şık bir görüntü, hemde hijyenik bir sunum hazırlamış olacaksınız. Pleksi baharatlık ve lokum kutularımız istenilen ebat ve şekilde üretilerek, sizlerin beğenisine sunulmaktadır.